"Норнікель" отримав чистий прибуток у розмірі 5 млрд дол.


"Норнікель" отримав чистий прибуток у розмірі 5 млрд дол.

Російська компанія Норільський нікель у 2010 році отримала чистий прибуток за МСФЗ у розмірі понад 5 млрд дол. Про це заявив генеральний директор концерну Володимир Стржалковський, повідомляє Мінпром.

"Ми продали Stillwater і ОГК-3. Якщо з ними вахувати, то виручка за МСФО - приблизно 15 млрд дол., якщо не брати - то близько 13 млрд дол.", - додав він.

Крім цього, гендиректор Норнікелю зазначив, що питання про виплату проміжних дивідендів у 2011 році ніхто не ставив.

Раніше повідомлялося, що Норільський нікель у штатному режимі запустив збагачувальну фабрику на підприємстві Lake Johnston в Австралії. Як очікується, на проектну потужність ця фабрика вийде протягом року. Руда на неї буде поставлятися з рудника Maggie Hays.

ВАТ "ГМК "Норільський нікель" - найбільший в світі виробник нікелю і паладію, один з найбільших виробників платини і міді. Крім того, Норільський нікель виробляє побічні метали - кобальт, хром, родій, срібло, золото, іридій, рутеній, а також селен, телур і сірку. Основними видами діяльності підприємства є пошук, розвідка, видобуток, збагачення та переробка корисних копалин, виробництво, маркетинг і реалізація кольорових і дорогоцінних металів. Виробничі підрозділи знаходяться на чотирьох континентах в 6 країнах світу - Росії, Австралії, Ботсвані, Фінляндії, США і ПАР.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua