Казахстан пропонує альтернативу Міжнародному енергетичному агентству


Казахстан пропонує альтернативу Міжнародному енергетичному агентству

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв пропонує створити нову світову енергетичну організацію для координації видобутку та розподілу всіх видів енергоресурсів.

"Вважаю, що назріла необхідність створення світової енергетичної організації. Вона повинна координувати видобуток і розподіл усіх видів енергетичних ресурсів у світі", - заявив Назарбаєв у суботу на завершальній сесії ПМЕФ-2011.

Назарбаєв розповів, чим нова організація повинна якісно відрізнятися від вже існуючого Міжнародного енергетичного агентства (МЕА). "Вона повинна координувати видобуток і розподіл усіх видів енергетичних ресурсів у світі", - передає РИА "Новости" слова президента Казахстану на заключній сесії Петербурзького міжнародного економічного форуму. Крім того, нова організація повинна регулювати питання енергетичної безпеки, координувати наукові дослідження і вести моніторинг світової енергетики. Ключовою ж відмінністю буде те, що нова організація буде враховувати інтереси всіх учасників ринку, а не тільки "інтереси країн-імпортерів енергоресурсів в частині розподілу обсягів нафти і газу".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua