В "Нафтогазі" розповіли, скільки в Україні сланцевого газу


В "Нафтогазі" розповіли, скільки в Україні сланцевого газу

Геологічне агентство США оцінює запаси сланцевого газу в Україні в 1,5-2,5 трильйона кубічних метрів, заявив заступник глави правління Національної акціонерної компанії (НАК) "Нафтогаз України" Вадим Чупрун.

"Ми знаємо висновок Геологічного агентства США - за їхніми підрахунками, ми сьогодні володіємо можливістю видобутку 1,5 - 2,5 трильйона кубометрів сланцевого газу... Але це ще неточна цифра і вона буде зростати", - сказав він в ефірі "5 каналу".

"Сьогодні з тих країн, які мають колосальну потенційну можливість перспективи видобутку сланцевого газів - це Угорщина, Польща та Україна. Україна належить до країн, які займають дуже обнадійливе перспективне місце з видобутку сланцевого газу", - підкреслив Чупрун.

Як повідомлялося, Державна служба геології і надр Україні оцінює запаси сланцевого газу в країні в 25-30 трильйонів кубічних футів (0,7 - 0,84 трильйона кубометрів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua