Три основні способи заробити гроші


Три основні способи заробити гроші

У всі часи вміння заробляти гроші було підвладне приблизно 5% людей – це не вирок, але саме так говорить статистика. Як не сумно, навчитися заробляти гроші практично неможливо: це вміння не можна придбати, його можна тільки розвинути в собі самостійно.

Три основні способи заробити гроші

Якщо ви хочете заробити гроші, ви, насамперед, повинні розуміти, що гроші – це ідея. Не купюри і монети, а саме ідея, що символізує гроші – це ваша нагорода за те, що ви приносите суспільству користь, що ваша послуга затребувана. Не важливо, що є вашим джерелом доходів, магазин спорттоварів, міні форекс або компанія в сфері послуг – це ваші знання та досвід, які приносять вам гроші.

Отже, які ж існують способи заробити гроші?

1. Перетворювати час на гроші

Цей спосіб заробляння грошей використовується абсолютною більшістю людей на планеті. Юристи та сантехніки, двірники та банківські клерки, працівники офісів і продавці в магазинах – всі ці люди займаються тим, що конвертують свій час у гроші.

У цього способу є один мінус, який перекриває все інше: люди, які конвертують свій час в гроші дуже рідко (або взагалі ніколи!) отримують те, що хочуть. Їм завжди або не вистачає часу, або грошей. Грубо кажучи, перед ними завжди вибір: або купити щось дороге і гарне (наприклад, автомобіль або квартиру) або приділити час собі або своїм близьким.

Тому, спосіб перетворювати свій час на гроші, безумовно, є найгіршим з усіх.

2. Вигідно вкладати свої гроші, щоб отримувати ще більше грошей.

Розумний спосіб, безсумнівним плюсом якого є те, що гроші роблять гроші без безперервного контролю з вашого боку. Для цього достатньо проконсультуватися у фахівця, щоб дізнатися, куди саме можна наразі інвестувати гроші, щоб отримувати прибуток.

Єдиним, але катастрофічним недоліком цього способу є те, що у більшості людей немає необхідної суми грошей, щоб їх кудись вкладати. Якщо ви несподівано отримали гігантську спадщину – цей спосіб для вас, але якщо ви починаєте з нуля, він вам природно не підходить.

3. Отримувати гроші за рахунок зусиль інших людей.

Ваше завдання організувати свій заробіток таким чином, щоб він складався із зусиль, які роблять інші люди на ваше благо. Плюси цього способу в тому, що ви не витрачаєте весь свій вільний час на заробіток, час за вас вкладають інші люди. Ви маєте організувати їх на цю справу. Мінусом є те, що для реалізації цього способу необхідно мати деякі організаторські здібності і (головне!) вміти брати всю відповідальність на себе.

Якщо ви непохитно почнете рухатися в напрямку реалізації цього способу, то рано чи пізно, але в будь-якому випадку досягнете успіху. Оскільки отримувати гроші за рахунок зусиль інших людей є найкращим способом заробляти гроші.

Що робити далі?

Після того, як ви вирішите, який спосіб заробляти гроші підходить вам найбільше, вам необхідно зробити наступний крок, а саме – поставити перед собою мету. Щоб добиватися чогось, необхідно чітко уявляти, чого саме ви хочете досягти. Якщо цим є гроші, то для початку візьміть чистий аркуш паперу, ручку і напишіть ту суму грошей, яку ви хотіли б отримувати на місяць (день, рік).

Пам’ятайте, ця сума – не папірці в гаманці, і навіть не рахунок у банку. Це символ того, що люди готові будуть обміняти цю суму грошей на послугу, яку ви їм надаєте. Справа, якою ви займаєтеся, приносить користь людям? Значить, вони знову і знову будуть готові вам платити, причому, не замислюючись над сумою, оскільки ваша послуга буде заслуговувати на подібну винагороду.

До речі, завдяки програмі «Бонус до депозиту» від Finance.ua у наших читачів є можливість отримувати відчутну прибавку до процентних ставок багатьох банків України. Для участі в програмі всього три кроки.

Хочу бонус 💰

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua