Газпром купить газові мережі Мордовії за 1 млрд рублів


Газпром купить газові мережі Мордовії за 1 млрд рублів

Газпром досяг домовленості з керівництвом республіки Мордовія про купівлю газових мереж, побудованих в ході газифікації регіону на кошти республіканського бюджету. За повідомленням агентства РІА Новини з посиланням на заступника голови правління ВАТ Газпром Валерія Голубєва, вартість мереж оцінюється в 1 млрд рублів.

"Свого часу керівництво республіки виділило вельми значні кошти на програму газифікації і це призвело до того, що сьогодні рівень газифікації в Мордовії один з найвищих в країні. Сьогодні ми домовилися про те, що всі ті мережі, які побудовані за рахунок республіканського бюджету, Газпром викупить назад, це дуже суттєві активи і вартість їх близько 1 млрд рублів", - сказав Голубєв на на засіданні оргкомітету з підготовки та проведення святкування 1000-річчя єднання мордовського народу з народами російської держави.

Кошти планується виплатити після закінчення коригування інвестиційної програми Газпрому., Керівництво республіки завдяки даній операції отримає можливість направити кошти для розвитку інших елементів інженерної інфраструктури та енергозабезпечення, також відзначив Голубєв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua