Експерти: Висновки аудиту діяльності уряду Тимошенко не підкріплені юридично


Експерти: Висновки аудиту діяльності уряду Тимошенко не підкріплені юридично

Аудит діяльності уряду Юлії Тимошенко, проведений на замовлення української влади фірмою Trout Cacheris, є непрозорим, а його висновки не підкріплені ні юридично, ні логічно. Про це зазначили представники американської юридичної компанії Covington & Burling, повідомляє прес-служба БЮТ.

Народний депутат України Сергій Власенко повідомив, що у своєму листі на ім'я Плато Кетчеріса партнер фірми Covington & Burling Брюс Берд відзначає, що цей аудит проведений непрозоро і абсолютно не зрозуміло, а зазначені висновки не підкріплені ні юридично, ні логічно. Він зазначив, що Covington & Burling на прохання української сторони проаналізувала два розділи звіту компанії Trout Cacheris, які стосувалися звинувачень колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко в нецільовому використанні коштів, отриманих за Кіотським протоколом, а також розділ, пов'язаний з обвинуваченням у придбання 1000 автомобілів Opel для потреб сільської медицини.

За словами Власенка, Брюс Берд вказав на те, що ці два розділи звіту взагалі треба відкликати.

Народний депутат зазначив, що Верховна Рада (ВР) на цьому тижні планує схвалити закон про оплату аудиту Trout Cacheris розміром 70 млн грн.

Він також повідомив, що 17 червня у Вашингтоні, в Національному будинку преси відбудеться прес-конференція представників юридичної компанії Covington & Burling та аудиторської компанії BDO щодо політичного підґрунтя кримінальних справ проти Юлії Тимошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua