Питання про відставку Черновецького можуть підняти вже сьогодні


Питання про відставку Черновецького можуть підняти вже сьогодні

Ще одна комісія Київради підтримала ініційований фракцією "БЮТ-Батьківщина" проект рішення "Про дострокове припинення повноважень Київського міського голови Леоніда Черновецького".

Про це після закінчення засідання Постійної комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних, міжнародних зв'язків та інформаційної політики заявила голова фракції "БЮТ-Батьківщина" у Київраді Тетяна Меліхова, повідомили УНІАН у прес-службі фракції.

Відповідний проект рішення буде вноситися фракцією "Блок Юлії Тимошенко - Батьківщина" у Київській міській раді до порядку денного сесії на президії Київради.

"Депутати Київради однозначно усвідомлюють необхідність перевиборів міського голови. Чи підтримає депутатів Київради секретар Галина Герега - побачимо вже сьогодні на президії Київради. Якщо підтримає, то це стане наступним кроком до повернення реального самоврядування", - заявила Меліхова.

Нагадаємо, раніше відповідний проект рішення "Про дострокове припинення повноважень Київського міського голови Черновецького" розглянула та підтримала комісія Київради з питань правопорядку, регламенту та депутатської етики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua