ВАТ "Газпром" залишиться експортером в СНД


ВАТ "Газпром" залишиться експортером в СНД

ВАТ "Газпром" був і залишається експортером газу в країни колишнього Радянського Союзу - зміни контрагента в контрактах з ВАТ "Газпром" на ТОВ "Газпром експорт" не сталося, пояснили Агентству газової інформації (АГИ) джерела в "Газпромі".

Йдеться про переведення управління по роботі з країнами ближнього зарубіжжя з департаменту маркетингу і переробки газу і рідких вуглеводнів до департаменту зовнішньоекономічної діяльності "Газпрому". Повністю управління буде переведено з одного департаменту в іншій або перейдуть окремі співробітники, ще належить вирішити. Провести реорганізацію планується в другому півріччі.

Департамент маркетингу очолює Кирило Селезньов, куратор - заступник голови правліннями Валерій Голубєв; департамент зовнішньоекономічної діяльності очолює Павло Одеров, куратор - заступник голови правліннями Олександр Медведєв.

Раніше в "Газпромі" неодноразово попереджали, що внесення до довгострокових контрактів будь-яких змін багато ризиками порушення балансу інтересів покупця і продавця.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua