Кабмін спростив порядок митного оформлення товарів, необхідних для проведення ЧЄ-2012 з футболу


Кабмін спростив порядок митного оформлення товарів, необхідних для проведення ЧЄ-2012 з футболу

Кабінет Міністрів спростив порядок митного оформлення товарів, необхідних для підготовки і проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства фінансів.

Відповідну постанову "Про внесення зміни до Порядку митного оформлення товарів, що ввозяться на митну територію України і підлягають обов'язковій сертифікації в Україні" уряд прийняв на засіданні в четвер.

Документ, зокрема, передбачає, що пропуск через митний кордон України і митне оформлення предметів, які, згідно з законодавством, звільняються від сплати мит і призначені для здійснення заходів щодо підготовки і проведення ЧЄ-2012 з футболу, здійснюватимуться без надання сертифікатів відповідності або свідоцтв про визнання відповідності.

Кабмін прогнозує, що такі заходи сприятимуть спрощенню і прискоренню митного оформлення товарів, необхідних для ЧЄ-2012 з футболу.

Як повідомляло агентство, в липні 2010 року Верховна Рада дозволила державні закупівлі товарів, робіт і послуг, які необхідні для підготовки до проведення чемпіонату, у одного учасника без погодження з Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua