30 років стажу дозволить жінкам йти на пенсію в 55 років


30 років стажу дозволить жінкам йти на пенсію в 55 років

В проекті Закону України "Про заходи з законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи", який уряд вніс на розгляд Верховної Ради України 31 травня 2011, передбачено, що протягом 3 років жінки зможуть виходити на пенсію в 55 років за наявності не менше 30 років стажу. Про це сказав директор Департаменту пенсійного забезпечення Мінсоцполітики Микола Шамбір, повідомили в прес-службі Кабміну.

За його словами, перші 5 років відстрочення пенсія підвищуватиметься на 0,5% за кожен місяць пізнього виходу на пенсію, і на 0,75% в разі відстрочення на більше 5 років виходу на пенсію.

Зараз, як відомо, підвищення пенсії проводиться диференційовано за повні роки відстрочення виходу на пенсію (від 1 до 10 років) від 3 до 85,32%. За чинним порядком, при відстроченні на 5 повних років виходу на пенсію людина отримає збільшення пенсії на 27,07% (за новими нормами - 30%), при 6 роках відповідно - 36,46 і 54%.

Як повідомлялося, віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко підкреслив, що до кінця сесії Верховної Ради потрібно прийняти проект пенсійної реформи. Він також нагадав, що документ пройшов профільний комітет Верховної Ради.

В той же час голова ВР В.Литвин відзначив, що для включення до порядку денного питання про пенсійну реформу недостатньо голосів. Він вважає, що перед включенням до порядку денного цього законопроекту його необхідно ще раз обговорити з урядом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua