Німецькі інвестори хочуть побудувати в Криму дві вітроелектростанції


Німецькі інвестори хочуть побудувати в Криму дві вітроелектростанції

Інвестори з Німеччини мають намір вкласти в будівництво двох вітроелектростанцій в Криму майже 600 мільйонів євро.

Загальний обсяг інвестицій в реалізацію двох проектів з будівництва в Красноперекопському і Джанкойському районах Криму вітроелектростанцій загальною потужністю 400 МВт становить близько 600 мільйонів євро.

Як повідомили в Міністерстві регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Автономної республіки Крим, про це стало відомо під час зустрічі заступника голови Ради міністрів, міністра регіонального розвитку і ЖКГ Криму Азіза Абдуллаєва з представниками німецької компанії WKN Windkraft Nord AG і делегатами німецької економіки в Україні.

"Питання співпраці в розвитку вітроенергетики викликає у нас велику увагу. Ми готові почати конструктивний діалог", - підкреслив заступник глави кримського уряду.

У свою чергу, представник компанії Мартінус Шервайт і делегат німецької економіки в Україні Карін Рау відзначили, що для німецької сторони Крим становить великий інтерес в питанні розвитку альтернативних джерел енергії. "Ми готові поділитися своїм двадцятирічним досвідом в частині реалізації проектів поновлюваних джерел енергії. Ми можемо передати наші знання, технології і досвід, аби адаптувати і застосувати їх на території автономії", - підкреслив представник компанії WKN Windkraft Nord AG.

Раніше голова Ради міністрів Автономної республіки Крим Василь Джарти повідомив, що компанії з Великобританії, Німеччини, Франції, Португалії і США почали будувати в Криму декілька вітрових електростанцій загальною потужністю 5000 МВт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua