Австрія зацікавлена в співпраці з Україною у сфері регазифікації зрідженого природного газу


Австрія зацікавлена в співпраці з Україною у сфері регазифікації зрідженого природного газу

Австрія зацікавлена в співпраці з Україною у сфері регазифікації зрідженого природного газу.

Про це Українським Новинам сказав посол Австрії в Україні Вольф Дітріх Хайм.

"Австрія також бачить своє завдання в тому, щоб диверсифікувати отримання енергоносіїв за рахунок інших новітніх технологій, наприклад за рахунок зрідженого газу, Україна також заявила про своє бажання диверсифікувати енергетику і заявила про плани будівництва під Одесою великого терміналу для зрідженого газу і тут австрійські технології можуть згодитися Україні", - сказав він.

За словами посла, Австрія, як і Італія, Швейцарія і Німеччина, має намір відмовитися від використання атомної енергії, і тому зацікавлена в альтернативних джерелах енергії.

Хайм також відзначив, що Австрія має намір розробляти нові маршрути і нові траси для транспортування енергоносіїв, у тому числі в рамках південного напряму.

Як повідомляло агентство, прем'єр-міністр Микола Азаров прогнозує, що реалізація проекту з будівництва терміналу з регазифікації зрідженого природного газу почнеться в 2011 році.

В грудні 2010 року Україна створила державне підприємство "Національний проект "LNG-термінал" для координації роботи з будівництва в Україні терміналу з регазифікації зрідженого газу потужністю 10 млрд куб. м на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua