Азаров: Україна планує збільшити товарооборот з Росією до 50 млрд дол.


Азаров: Україна планує збільшити товарооборот з Росією до 50 млрд дол.

До кінця поточного року Україна планує збільшити товарооборот з Росією до 50 мільярдів доларів. Про це сьогодні на засіданні уряду повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"У вівторок в Москві відбулося чергове засідання українсько-російського комітету з питань торговельно-економічної співпраці. Непросто пройшли переговори. З одного боку, в дусі абсолютного взаєморозуміння, партнерства, ми обговорили розгортання співпраці у сфері авіабудування, ядерної енергетики, космічної промисловості, космічних проектів, транспорту, прикордонної співпраці, спрощення процедур перетину кордону для наших громадян і для вантажів наших компаній. Є безперечні позитивні результати того, що Україна і Росія перегорнули сторінку недружнього упередженого ставлення один до одного", - підкреслив Азаров.

Прем'єр відзначив, що товарооборот між країнами зріс в півтора рази.

"На кінець поточного року ми впевнено перевищимо докризовий обсяг двосторонньої торгівлі і поставили завдання вийти на річний оборот 50 млрд дол. Треба відзначити, що темпи зростання нашого товарообороту з Росією в 10 разів перевищують темпи зростання економіки в цілому", - відзначив глава уряду.

Азаров відзначив, що вищих темпів зростання товарообороту, ніж з Україною, в Росії немає з жодною країною світу.

"Україна повертає собі російський ринок і зараз вже йдеться не просто про збільшення обсягів торгівлі, а про перехід у нову якість, до масштабних міждержавних проектів", - додав прем'єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua