Лукашенко заборонив "будь-які рухи" на валютному ринку понад 3-5% без його відома


Лукашенко заборонив "будь-які рухи" на валютному ринку понад 3-5% без його відома

Президент Білорусії Олександр Лукашенко вимагає від уряду і Нацбанку погоджених дій зі стабілізації ситуації на валютному ринку і заборонив підвищувати ціни без його відома більш ніж на 3-5%.

"Якщо я ще раз почую про розбіжності між урядом і Нацбанком, то буде дуже погано і уряду, і Національному банку", - заявив Лукашенко в середу на нараді з економічних питань.

Крім того, глава держави попередив: "Я категорично забороняю будь-який рух понад 3-5% з цінами без мого відома".

"Валютний ринок. Думаю, що якщо Петро Петрович (Прокопович - глава НББ) сьогодні в змозі, він доповість, що відбувається на внутрішньому ринку (валютному), і що буде завтра, післязавтра, через п'ять днів. А не обмежимося розмовами про імпортозаміщення", - сказав Лукашенко.

Але головне, за його словами, це - динаміка. "Яка динаміка, що змінилося за цей тиждень, 10 днів, коли ми мали з вами принципову розмову", - відзначив глава держави.

Лукашенко заявив, що йому доповідають про пожвавлення позабіржового валютного ринку. "Хотілося б мати конкретні факти, як пожвавився цей позабіржовий ринок", - сказав президент Білорусії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua