Азаров схвалює будівництво залізниці Москва-Відень


Азаров схвалює будівництво залізниці Москва-Відень

Україна схвалює реалізацію проекту з організації ширококолійного залізничного сполучення Москва-Відень через територію України.

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час Віденського економічного форуму "Інновації: розширення інноваційного простору".

"Ми схвалюємо реалізацію проекту з будівництва ширококолійної залізничної колії від Кошице (Словаччина) до Відня (Австрія). Проект передбачає організацію прямого залізничного сполучення по маршруту Москва-Відень транзитом через територію України", - наводить слова Азарова прес-служба Кабміну.

"Для нас це надзвичайно важливо. Лише хотілося б від розмов, які ведуться впродовж декількох років, перейти до діла", - додав український прем'єр.

За словами Азарова, Україна також підтримує будівництво мультимодальних транспортних логістичних центрів у Дунайському регіоні, зокрема будівництво швидкісного залізничного сполучення Львів-Відень.

Як відзначив прем'єр-міністр, нещодавно він провів зустріч з канцлером Австрії, під час якої запропонував активну участь України в реалізації проекту. Він підкреслив, що Україна не лише схвалює реалізацію цього проекту, але і готова частково брати участь в його фінансуванні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua