Влада назвала прямі витрати на Євро-2012


Влада назвала прямі витрати на Євро-2012

Під час прес-конференції віце-прем'єр Борис Колесников заявив, що прямі витрати країни на Євро-2012 не перевищать 750 млн дол., а Олександр Попов повідомив, що в Києві до Євро-2012 протягом 2011 р. в експлуатацію введуть 8 готелів.

Віце-прем'єр-міністр України, міністр інфраструктури Борис Колесников повідомив, що прямі витрати на Євро-2012 не перевищать 750 млн дол., як повідомляє РБК-Україна.

"Прямі витрати на Євро-2012 - це будівництво двох стадіонів: у Львові - близько 150 млн (дол.) і в Києві - близько 550-560 млн дол. Загальна сума витрат, пов'язаних з Євро, на сьогоднішній день не перевищить 700-750 млн дол.", - відзначив Колесников.

Колесников також повідомив, що на інші витрати, в тому числі що стосуються інфраструктури (аеропортів, доріг, реконструкції вокзалів) кошти щороку виділяються з держбюджету, їх фінансування не пов'язане з проведенням континентальної першості, оскільки воно й так є "завданням нашої країни".

Як передає РБК-Україна, також під час прес-конференції голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов сказав: "У 2011 році, тобто в поточному році, ми плануємо ввести в експлуатацію ще 8 готелів загальним номерним фондом 1426 номерів".

Він також відзначив, що між Києвом і аеропортом "Бориспіль" курсуватимуть 60 комфортабельних автобусів з інтервалом руху в 1 хвилину. Інтервал руху поїздів столичного метрополітену складе 2 хвилини.

Глава КМДА висловив упевненість, що Київ виконає всі зобов'язання з підготовки до чемпіонату Євро-2012.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua