ТНК-ВР виводить на український ринок фірмовий бензин Pulsar


ТНК-ВР виводить на український ринок фірмовий бензин Pulsar

В Київській області на автозаправних комплексах ТНК з помаранчевими крапками стартували продажі фірмового пального ТНК Pulsar з октановим числом 95.

Як повідомляє прес-служба компанії, виробництво бензину організоване на нафтобазі в м. Василькові. Бензин виробляється на спеціально спроектованій установці методом вакуумного ультразвукового змішення рідин в потоці, що робить неможливим розшарування пального.

Базовим для ТНК Pulsar є бензин А-95 виробництва литовського Мажейкяйського НПЗ, що відповідає екологічним нормам Євро-5 і вимогам українських ДСТУ 4839-2007 «Бензинів автомобільні підвищеної якості». Для вдосконалення нафтопродукту в нього вводиться спеціально створена концерном BASF (Німеччина) миюча і захищаюча присадка.

За словами головного керуючого директора ТНК-ВР в Україні Дідьє Казіміро, новий продукт "екологічно безпечним, має видатні експлуатаційні характеристики, окрему логістику постачань і особливу систему контролю якості".

Дослідження показали, що ТНК Pulsar зменшує кількість відкладень на впускних клапанах до 34 разів, скорочує рівень забруднення карбюратора в середньому більш ніж на 11 %, володіє в 2,4 разу меншою корозійною активністю в порівнянні із стандартним бензином А-95.

Компанія відзначає, що з бензину ТНК Pulsar починається впровадження нової вдосконаленої системи контролю якості пального, яка надалі застосовуватиметься до всіх нафтопродуктів, що реалізуються у власній мережі ТНК-ВР.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua