Експерт: Світ не відмовиться від ядерної енергетики через аварію на АЕС "Фукусіма-1"


Експерт: Світ не відмовиться від ядерної енергетики через аварію на АЕС "Фукусіма-1"

Аварія на атомній електростанції АЕС "Фукусіма-1" в Японії ніяк не вплине на розвиток атомної енергетики. Про це заявив гендиректор Усесвітньої ядерної асоціації Джон Річ в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу Russia today.

На його думку, атомна енергетика користується підтримкою у всьому світі, і лише в центрі Європи відбувається щось незрозуміле".

"Німеччина - це практично єдиний виняток, який лише підтверджує правило, - підкреслив Річ. - Візьмемо дві найбільші країни в світі - Індію і Китай - обидві країни мають масштабні плани з розвитку атомної енергетики в 21 столітті, і вони абсолютно не збираються відмовлятися від цих планів".

За його словами, Росія, Великобританія, США, Бразилія, Франція, Південна Африка також не збираються відмовлятися від атомної енергетики. "Навіть Японія заявляє, що не має наміру закривати атомні електростанції, хоча і проявляє інтерес до поновлюваних джерел енергії", - розповів Річ. "У останньому, якщо не рахувати цієї незрозумілої антипатії до атомної енергії в центрі Європи, у всьому світі атомна енергетика користується широкою підтримкою", - додав він.

Нагадаємо, 11 березня в результаті руйнівного землетрусу і цунамі, що обрушилися на Японію, на АЕС "Фукусіма-1" сталася аварія. В результаті була пошкоджена система охолодження ядерних реакторів. Після цих подій Німеччина заявила про те, що збирається до 2022 року поступово відмовитися від ядерної енергетики і перейти на поновлювані джерела енергії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua