Бакулін: Ціни на газ для населення підвищуватися не будуть


Бакулін: Ціни на газ для населення підвищуватися не будуть

Ціни на газ для населення України підвищуватися не будуть. Про це в ефірі "5 каналу" заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін.

"Поки не планується (підвищення цін на газ). У крайньому випадку доти, доки не буде знайдено джерело, як компенсувати життєвий рівень людей", - заявив Бакулін.

Голова "Нафтогазу" також заявив, що компанія докладає максимум зусиль для збільшення власного видобутку нафти і газу і, відповідно, скорочення закупівлі природного газу у РФ.

Зазначимо, що підвищення ціни на газ для населення є однією з ключових вимог Міжнародного валютного фонду для виділення чергового траншу за програмою stand-by, затвердженої в липні 2010 р. на загальну суму 15,8 млрд дол.

Раніше Бакулін, як і інші чиновники, неодноразово заявляв про необхідність планомірного підвищення тарифів на газ для населення

Нагадаємо, чинні тарифи на газ для населення були затверджені Національною комісією з регулювання електроенергетики 14 липня 2010 За обсягу споживання до 2,5 тис. куб м. на рік населення платить 72,54 коп. за куб. м (за наявності лічильника) або 79,8 коп. за куб. м (без лічильника); до 6 тис. куб. м на рік - 109,80 коп. за куб.м (з лічильником) або 120,78 коп. (без лічильника); до 12 тис. куб. м на рік - 224,82 або 247,32 коп. за куб.м. За обсягу споживання понад 12 тис. куб. м на рік за наявності лічильника населення платить 268,56 коп. за куб. м, без лічильника - 295,41 коп. за куб. м.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua