Співробітники китайського ЦБ і статкомітету підозрюються у розголошенні даних


Співробітники китайського ЦБ і статкомітету підозрюються у розголошенні даних

Ряд співробітників Народного банку Китаю та державного статистичного управління КНР знаходяться під слідством за підозрою в розголошуванні до офіційної публікації макроекономічних показників країни учасникам фінансового ринку, повідомила газета "Цзінцзи цанькао сяосі".

За даними джерела видання, під підозру потрапили ряд співробітників нижчої ланки, які працювали у дослідницькому департаменті Народного банку Китаю і в Держстатуправлінні КНР.

Ці співробітники мали доступ до макроекономічних показників КНР до дати їх офіційної публікації і, за версією слідства, за плату продавали їх неназваним китайським фінансовим компаніям. Використання інсайдерської інформації при торгах є в КНР кримінальним злочином.

Раніше державне статистичне управління КНР неодноразово заявляло про нові заходи, що вживаються для зміцнення режиму секретності та недопущення розголошення службової інформації. Щомісячні, квартальні та річні показники розвитку китайської економіки стали предметом пильної уваги для фінансових компаній по всьому світу, оскільки їх публікація завжди виявляє помітний вплив на товарні та фондові ринки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua