Кабмін вирішив залучити кредит в 175 млн євро від Європейського інвестбанку на будівництво повітряної лінії Запорізька АЕС - Каховська


Кабмін вирішив залучити кредит в 175 млн євро від Європейського інвестбанку на будівництво повітряної лінії Запорізька АЕС - Каховська

Кабінет міністрів України визнав доцільним залучення позики від Європейського інвестиційного банку для реалізації інвестиційного проекту "Будівництво повітряної лінії 750 кВ Запорізька АЕС-Каховська" розміром 175 млн євро. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну від 25 травня 2011 № 457-р.

Кабмін також доручив Міністерству фінансів, Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Національній комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) укласти з ДП "Національна енергетична компанія "Укренерго" договір про надання субкредиту, передбачивши в ньому вид забезпечення виконання зобов'язань зазначеним підприємством з обслуговування і погашення позики.

Нагадаємо, 30 травня у Верховній Раді України (ВР) був зареєстрований президентський законопроект про ратифікацію кредитної угоди між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) проекту будівництва повітряної лінії 750 кВ Запорізька АЕС - Каховська.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua