Китайський будівельний банк може купити банк в Росії


Китайський будівельний банк може купити банк в Росії

Другий за величиною банк Китаю - Китайський будівельний банк (CCB) - не виключає можливості купівлі комерційного банку в Росії або інвестування в російський банківський сектор. Про це заявив глава банку Чжан Цзяньго на церемонії відкриття представництва банку в Москві, повідомляє "Сіньхуа".

За його словами, російський ринок може стати ключовим закордонним ринком для CCB. "Росія - головний ринок Східної Європи, він має величезний потенціал для розвитку", - заявив він.

Чжан Цзяньго зазначив, що наразі в РФ налічується близько 900 комерційних банків. "Ми помітили, що західні банки показали величезний інтерес до цих активів. Якщо у нас буде хороша можливість (придбати комерційний банк у Росії), ми її не впустимо", - сказав він.

Урочиста церемонія відкриття московського представництва Будівельного банку Китаю відбулася у вівторок в залі прийомів столичного готелю "Метрополь". В ході церемонії Чжан Цзяньго також заявив, що за підсумками минулого року товарообіг між Росією і Китаєм склав 55 млрд доларів.

В умовах глобалізації Будівельному банку Китаю необхідно розширюватися за межами китайської території, щоб підтримувати партнерів банку в Росії. "Відкриття представництва стало важливим кроком для двох країн. Сподіваємося, що ми зможемо поглибити наші відносини з російськими фінансовими організаціями", - підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua