0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Складено рейтинг найкращих банкірів України


Складено рейтинг найкращих банкірів України

Двадцятку найкращих банкірів України очолюють Олександр Дубілет ("Приватбанк"), Борис Тимонькін ("Укрсоцбанк ") і Володимир Лавренчук ("Райффайзен Банк Аваль"). Такі результати рейтингу, складеного тижневиком "Фокус".

Далі в рейтингу йдуть Вікторія Михайле ("Альфа-Банк") і Костянтин Вайсман (ПУМБ). Десятку лідерів замикають Вадим Пушкарьов ("ВТБ Банк"), Олена Попова ("Дельта Банк"), Сергій Мішта ("Брокбізнесбанк"), Дмитро Зінков (ОТП) і Віктор Башкіров ("Промінвестбанк").

У другу десятку найуспішніших банкірів України увійшли Володимир Хливнюк ("Фінанси і кредит"), Федеріко Руссо ("Унікредитбанк"), Дмитро Гриджук ("Хрещатик"), Павло Макаров ("Кредит-Дніпро"), Юрій Граматик ( "Імексбанк"), Вадим Мороховський ("Південний"), Сергій Наумов ("Правекс Банк"), Петро Барон ("VAB Банк") і Сергій Панов ("УкрСибБанк").

Для складання списку "Фокус" розробив спеціальну методику, в якій основними параметрами є дев'ять критеріїв - ключові показники діяльності банку. Аналізуючи дані фінансових установ за 2010 рік у відсотковому відношенні до 2009, найвищу оцінку - 10 балів - редакція привласнювала банку з максимальним значенням і 1 бал - з мінімальним.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування