МЗС Греції: Відхід Стросс-Кана не вплине на відносини Греції з МВФ


МЗС Греції: Відхід Стросс-Кана не вплине на відносини Греції з МВФ

Зміна голови Міжнародного валютного фонду не вплине на співпрацю Греції з МВФ. Про це в інтерв'ю газеті "Дзеркало тижня. Україна" заявив міністр закордонних справ Греції Дімітріс Друцас.

"Співпраця з МВФ, так само, як і з іншими нашими партнерами, від яких ми отримали кредит, є традиційною, і, звичайно ж, не залежить від особистостей. На неї більше впливає практика і політика. Важливо те, як ми разом з нашими партнерами протистоїмо цій кризі. Отже, я вважаю, справа Домініка Стросс-Кана жодним чином не вплине на нашу співпрацю", - переконаний міністр.

Говорячи про важку економічну ситуацію, в результаті якої країна була змушена звернутися по допомогу до МВФ, Друцас відзначив, що безліч кроків, вжитих Грецією протягом останнього півроку, були важкими і болючими.

"Але ж це необхідність. Грецький народ пожертвував багато і, звичайно ж, чимало наших співвітчизників живе з відчуттям незахищеності. Але це тільки зміцнює бажання змін. У нас вже намітилися перші очевидні результати. Дефіцит бюджету знизився на 5%, і це найбільший показник, якого досягла країна-член Євросоюзу всього за один рік. Зростає експорт. Водночас ми значними темпами рухаємося в освоєнні державної власності.

Паралельно ми домоглися значних структурних змін, що підсилюють прозорість в державному управлінні, відновлюючи тим самим відносини довіри з громадянами, а також створюючи здорову і творчу сферу для інвестицій, модернізуючи систему освіти і охорони здоров'я. Ми рішуче налаштовані продовжувати реформи. Ми стабільно рухаємося вперед, з повним усвідомленням труднощів, з впевненістю і оптимізмом у всьому, що стосується майбутнього нашої батьківщини", - підкреслив міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua