Обладнання для “Воля Преміум ТВ™" можна придбати на 50% дешевше — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Обладнання для “Воля Преміум ТВ™" можна придбати на 50% дешевше

14
Компанія ВОЛЯ об’являє, що з 1 лютого до 31 березня 2003 року можна придбати повний комплект обладнання для послуги цифрового телебачення “Воля Преміум ТВ™» на 50% дешевше, тобто лише за 540 грн.
Таким чином, замість 1092 грн. достатньо сплатити лише 540 грн. за цифровий ресівер (set-top-box) і картку індивідуального доступу до послуги для можливості дивитися додатково до аналогового пакету телеканалів ще до 24 найкращих світових каналів при умові сплати авансу у розмірі 460 грн.
Цифрове телевізійне мовлення "Воля Преміум ТВ™" - це передача телевізійних сигналів у цифровому форматі по існуючій інфраструктурі кабельних мереж компанії ВОЛЯ. Таким чином, перегляд програм у цифровій якості можливий там, де є мережі компанії ВОЛЯ, тобто практично на всій території Києва.
Цифрове телебачення в порівнянні с аналоговим має ряд переваг: висока якість зображення і звуку, великий вибір ліцензійних телевізійних каналів, перспектива введення нових інтерактивних послуг и т.д.
Для приймання програм цифрового телебачення необхідна спеціальна приставка до телевізору (цифровий ресівер - set-top-box, який перетворює цифровий сигнал и подає його на звичайний аналоговий вхід телевізора), а також картка індивідуального доступу "Воля Преміум ТВ™".
Компанія ВОЛЯ вперше в країнах Східної Європи започаткувала комерційне цифрове телевізійне мовлення під торговою маркою "Воля Преміум ТВ™ " с вересня 2002 року.
Передплатити послугу “Воля Преміум ТВ™» можна в сервісному центрі за адресою: Київ, вул. Михайлівська, 21. Додаткову інформацію можна отримати в Абонентському відділі за телефоном 568-18-68 та на сайті “Воля Преміум ТВ™».
За матеріалами:
Воля.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас