0 800 307 555
0 800 307 555

Експерти: Після свят Кабмін чекають нові відставки


Експерти: Після свят Кабмін чекають нові відставки

Чутки про можливі відставки міністрів небезпідставні, причому першими кандидатами на виліт є економічний блок і силовики. На цьому сходяться українські політологи.

Політолог Віталій Кулик вважає, що перша хвиля відставок відбудеться вже після травневих свят, а масштабні кадрові перестановки будуть восени.

"Очевидно, що буде переформатування уряду. Перша хвиля відбудеться уже в найближчий період, думаю, після травневих свят. А остаточне переформатування уряду - під нові завдання - уже восени. Мова йде про переформатування економічного блоку, можливе звільнення деяких силовиків. І очевидно, що в найближчий період має відбутися концентрація функцій управління урядом в руках Банкової", - відзначає політолог.

На думку політолога Володимира Фесенка, відставка глави уряду Миколи Азарова можлива не раніше осені цього року. При цьому він підкреслює, що прем'єром президент пожертвує в останню чергу, тому що Микола Азаров дуже зручний на посаді керівника Кабміну для глави держави.

"Дуже велику роль відіграє контраст між Азаровим і Януковичем. У Азарова відсутні амбіції. Це робоча конячка, готова брати на себе негативи. Знайти точно таку ж людину на посаду прем'єра буде дуже і дуже складно. Тому відставка Азарова відбудеться лише тоді, коли у президента і сам президент відчують, що іншого виходу більше немає", - зазначає Фесенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua