0 800 307 555
0 800 307 555

Ціни на бензин дозволили ще підняти


Ціни на бензин дозволили ще підняти

Експертно-аналітична група (ЕАГ) з питань функціонування ринку нафти, нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості при Кабінеті міністрів України підвищила граничну рекомендовану ціну палива марки А-95 на 5 коп. - до 10,0 грн/літр.

Як повідомляється в прес-релізі міністерства енергетики та вугільної промисловості, ЕАГ підвищила граничну рекомендовану ціну дизельного палива на 15 коп. - до 9,6 грн/літр.

У прес-релізі відзначено, що засідання групи проходило під головуванням міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка, який закликав нафтотрейдерів дотримуватися рекомендованих цін.

Наступне засідання ЕАГ пройде в середині травня 2011 року.

Як повідомлялося, в більшості основних автозаправних мереж України бензин марки А-95 вже коштує більше 10 грн/літр. Відповідно, зростає і середня ціна цієї марки бензину в середньому по країні.

За даними консалтингової групи "А-95" з 19 по 26 квітня середня ціна бензину А-95 по країні зросла на 0,9% (на 9 коп./літр), до 10,06 грн/літр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua