0 800 307 555
0 800 307 555

У Білорусі з прилавків магазинів зникли імпортні товари


У Білорусі з прилавків магазинів зникли імпортні товари

Білоруські громадяни почали відчувати дефіцит імпортних товарів. З прилавків магазинів зникли дитячі соки, імпортовані як з Росії, так і країн ЄС, памперси, гігієнічні приналежності, побутова хімія та інші речі, передає РІА "Новости".

Останні два місяці в країні великий дефіцит валюти. У зв'язку з цим виникла множинність курсів - офіційний курс Нацбанку складає 3,013 тисяч білоруських рублів за долар, на міжбанківськіх торгах курс долара минулого тижня склав 5 тисяч білоруських рублів, на "чорному ринку" готівкової валюти долар купують по 4 тисячі білоруських рублів.

Інтернет магазини закрилися на кілька днів, скасувавши замовлення, зроблені напередодні.

Імпортери сьогодні не хочуть працювати на збиток. Їм не вистачає валюти, плюс невизначеність із реальним курсом білоруського рубля - все робить роботу постачальників збитковою.

У магазинах на багатьох товарах висить табличка "переоцінка", а також оголошення, що найближчими днями магазини закриються на переоцінку всього товару.

Столичні ринки теж завмерли. Багато підприємців закривають свої магазини, обґрунтовуючи тим, що "сьогодні простіше піти у відпустку, чим торгувати у збиток".

Білоруські товари поки присутні на прилавках в повному обсязі, проте ціни щодня змінюються.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua