0 800 307 555
0 800 307 555

Міністерства і відомства почали затверджувати списки платних послуг


Міністерства і відомства почали затверджувати списки платних послуг

Міністерства і відомства почали затверджувати переліки своїх платних послуг. Про це урядовий уповноважений з дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський написав у своєму блогу.

"Зараз комітет погоджує по кілька проектів постанов на день. В них дозволяємо залишати тільки ті адмінпослуги, які передбачені законодавством. Зараз всі будуть, як на долоні", - зазначив Бродський.

За його словами, кожен бажаючий зможе ознайомитися з переліком і вартістю послуг на сайтах міністерств. Також скоротиться кількість державних підприємств, створених при органах влади, які, за словами чиновника, тільки "викачують гроші з бізнесу".

"Суть ось у чому. Надавати платні послуги зможуть тільки бюджетні установи, а також підприємства, якщо це прописано в законі. Таких підприємств, повірте, дуже небагато. В основному міністерства самі передавали внутрішніми наказами свої функції ДП, щоб через них потім збирати з бізнесу гроші. Тепер таке не пройде", - пояснив Бродський.

Наступним кроком, за його словами, буде заборона міністерствам і відомствам передавати комусь державні функції.

"Тобто, створювати в подальшому такі підприємства не буде сенсу. А сама вартість послуг значно зменшиться. Бізнес від цього тільки виграє", - підкреслив чиновник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua