0 800 307 555
0 800 307 555

Енергетика - пріоритет національного плану з впровадження реформ у 2011р


Енергетика - пріоритет національного плану з впровадження реформ у 2011р

"Національний план з впровадження реформ в Україні визначає пріоритети приватизації в енергетичному секторі", - повідомила перший заступник голови адміністрації президента Ірина Акімова.

"У національному плані як пріоритет на 2011 рік стоїть затвердження державної програми приватизації, а також внесення змін до законодавства з питань приватизації. Це стосується групи об'єктів, які підлягають приватизації вже в 2011 році, і скорочення кількості об'єктів, які взагалі не підлягають приватизації. Це, в першу чергу, стосується енергетичного сектору ", - сказала вона на брифінгу в середу.

Акімова повідомила, що президент Віктор Янукович своїм указом підписав національний план дій щодо запровадження програми реформ, який визначає конкретні заходи на 2011 рік з 21 напрямку реформ.

При цьому вона нагадала, що президент піднімав особливе питання з приводу того, яким чином виконується завдання національного плану дій з проведення реформ про підготовку енергетичного сектора до продовження приватизації.

Акімова підкреслила, що і в цілому енергетичний сектор є пріоритетом національного плану з впровадження програми реформ в 2011 році.

"Це пов'язано і з проблемою тарифоутворення. Це пов'язано і з проблемою диверсифікації джерел імпортних поставок енергоресурсів. Це пов'язано і з проблемою реструктуризації компанії НАК "Нафтогаз України", і це проблема продовження приватизації в енергетичному секторі", - підкреслила Акімова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua