0 800 307 555
0 800 307 555

Мінекономіки Білорусії готує новий прогноз рівня інфляції на 2011 рік


Мінекономіки Білорусії готує новий прогноз рівня інфляції на 2011 рік

Мінекономіки Білорусії готує новий прогноз рівня інфляції на 2011 рік, повідомив міністр економіки Микола Снопков на брифінгу у вівторок.

"Прогноз рахуємо. Він вже перевалив (річний прогнозний рівень, - ред.). Однак базова інфляція, без урахування енергетики та імпортованих продовольчих товарів, становить лише 3,6-3,7%", - сказав міністр, додавши, що при розрахунку нового прогнозу Мінекономіки "не хотілося б помилитися ще раз".

При цьому Снопков підкреслив, що основними чинниками, які необхідні для розрахунку, є "те, наскільки Національний банк визначить рівноважний курс білоруського рубля і те, наскільки стиснення витрат бюджету дозволить виконати параметри ВВП".

"На даний момент остаточно ні на перше, ні на друге питання ми відповісти не можемо. Ті сценарії, які у нас є, нам би поки що не хотілося афішувати", - додав міністр.

Як повідомлялося раніше, за даними Белстату, інфляція в Білорусії з початку року по 19 квітня склала 8,8%, перевищивши верхню межу прогнозу (8,5%), затвердженого на весь 2011 рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua