0 800 307 555
0 800 307 555

"Київенерго" почала випробування тепломереж у столиці


"Київенерго" почала випробування тепломереж у столиці

Акціонерна компанія "Київенерго" приступила до гідравлічних випробувань теплових мереж міста. Під час випробувань компанія планує перевірити 9 тисяч км теплових мереж столиці.

Як наголошується в повідомленні компанії, планований обсяг робіт компанія має намір виконати до наступного опалювального сезону.

"Звичайно, випробування додадуть незручностей киянам влітку, але "Київенерго" зараз не в змозі відмовитися від цих робіт", - сказав головний інженер компанії Юрій Гладишев.

Цього року випробування почнуться з Святошинського району (житлові масиви Біличі, Новобіличі, Академмістечко, частково Святошин, Галагани). До 16 травня роботи будуть проводитися в межах вулиці та провулку Горбачова, вулиці Чистяківської, проспекту Перемоги, вулиць Ушакова, Уборевича, Чорнобильської, Осінньої, Жовтневої, Булаховського, Наумова, Підлісної, Олевської, Бахмацької, Клавдіївської, Гаршина, Рахманінова, проспекту Палладіна, вулиць Доброхотова, Семашка, Кільцевої дороги.

Також у цей період, будуть проводитися планові ремонтні роботи на котельні Веркон та станції теплопостачання Біличі.

Випробування проводяться водою при підвищеному на 25% тиску. "Київенерго" попереджає, що під час випробувань можливі пошкодження трубопроводів з виникненням провалин та викидів води на поверхню.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua