0 800 307 555
0 800 307 555

Томенко: Влада повинна відкликати законопроект, що обмежує пільги чорнобильців


Томенко: Влада повинна відкликати законопроект, що обмежує пільги чорнобильців

Заступник Голови Верховної Ради, один з лідерів партії "Батьківщина" Микола Томенко переконаний, що найкращий подарунок чорнобильцям - виконати чинні закони і відкликати Законопроект, який стосується обмеження пільг ветеранів війни, учасників бойових дій в Афганістані, чорнобильців та інших соціально-вразливих категорій. Про це віце-спікер сказав, коментуючи заходи, які проводяться до 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

Томенко зазначив, що в країні склалася ситуація, за якої навіть мінімальні пільги систематично не виконуються, а Уряд хоче їх ще зменшити.

Віце-спікер нагадав, що ще 5 квітня Верховна Рада ухвалила Постанову про Рекомендації парламентських слухань "Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи", якою зобов'язала уряд відкликати згаданий законопроект. Проте досі Законопроект не був відкликаний, а це, на переконання Томенка, означає, що ідея перегляду пільг чорнобильцям та іншим соціально вразливим категоріям залишається в планах Уряду.

"До сьогоднішнього дня уряд не відкликав цей законопроект, а значить під загрозою навіть ті невеликі пільги для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які є на сьогоднішній день", - підсумував Томенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua