0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк упровадив пільгове кредитування корпоративних клієнтів на придбання комп'ютерної техніки


Приватбанк упровадив послугу пільгового кредитування корпоративних клієнтів на придбання комп'ютерної техніки. Як повідомив перший заступник голови правління Приватбанку Володимир Яценко, дана послуга надається клієнтам у комплектації з пакетом послуг вилученого доступу до рахунка "Крапка доступу". За словами Володимира Яценко, умови кредитування є доступними для більшості корпоративних клієнтів - первісний внесок складає лише 10% від вартості комп'ютерної техніки, термін кредитування - до 12 місяців. Кредит надається в гривні і валюті під привабливі процентні ставки.

Пакет послуг вилученого доступу до рахунка "Точка доступу", що поєднує в собі можливості системи "Клієнт-Банк", електронного банкынга "Приват24" і GSM-банкынга, на сьогоднішній день користається високим попитом серед корпоративних клієнтів Приватбанку. Протягом 2002 року кількість користувачів цим пакетом збільшилося більш ніж на 4 тис. клієнтів. Нова послуга банку дозволить скористатися перевагами нових технологій тим клієнтам, що мають потребу у вилученому банківському обслуговуванні, але не завжди мають досить вільних коштів для придбання комп'ютерної техніки необхідної комплектації. Як відзначив перший заступник голови правління Приватбанку Володимир Яценко, даний вид кредитування в першу чергу призначений для представників малого і середнього бізнесу, розвиток і підтримка якого - пріоритетна стратегічна задача Приватбанку на найближчі роки.

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших системних банків України. На сьогоднішній день банк обслуговує понад 190 тисяч корпоративних клієнтів і 3,5 млн. рахунків фізичних осіб. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 367 філій і відділень по всій території країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua