0 800 307 555
0 800 307 555

Путін: Реформа пенсійної системи повинна проводитися дуже акуратно


Путін: Реформа пенсійної системи повинна проводитися дуже акуратно

Реформа пенсійної системи повинна виходити з реалій і проводитися дуже акуратно, заявив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін на спільній колегії Мінекономрозвитку і Мінфіну.

"Ми повинні виходити з реалій. Я не кажу, що ми повинні в один удар щось зробити. І так в один удар у 2010 році дещо зробили, але нам потрібні системні зміни в пенсійній реформі, в пенсійній системі. Тут таких простих рішень немає. Природно, є про що подумати, про що поговорити. У нас в принципі є чим пишатися, що ми можемо показати, але цього поки мало", - сказав Путін.

Віце-прем'єр, міністр фінансів РФ Олексій Кудрін, виступаючи на спільній колегії, зазначив, що коефіцієнт заміщення (співвідношення пенсії до середнього заробітку) у пенсійній системі підвищився до 36% з 25%.

"Це так, але не зовсім так. Так, ми підвищили з вами минулого року пенсії, провели валоризацію, загальний обсяг зростання - приблизно 45%, але коефіцієнт заміщення не тільки тому що пенсії підвищили, а тому що середня заробітна плата впала в період кризи. Вона знизилася, а пенсії трохи підвищилися", - прокоментував слова Кудріна прем'єр.

Відповідно, за його словами, коефіцієнт заміщення став "благовидно виглядати". "Але, якщо ми нічого не будемо робити у цій сфері, він знову піде вниз, і це треба мати на увазі. Ви ж це знаєте", - відзначив Путін, звертаючись до Кудріна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua