0 800 307 555
0 800 307 555

Влада проконтролює, як кияни викидають сміття


Влада проконтролює, як кияни викидають сміття

До кінця року в Києві заплановано збільшити кількість контейнерів для роздільного збору побутових відходів до семи тисяч одиниць. Про це заявив перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Олександр Мазурчак.

"Ми інтенсивно працюємо в цьому напрямку. Якщо на початку року в столиці було лише 1 тисячі 700 контейнерів для роздільного збору побутових відходів, сьогодні їх кількість збільшилася вже до 2 тисяч 600 одиниць. До кінця поточного року ми плануємо збільшити цю кількість до 7 тисяч", - зазначив Мазурчак.

За його словами, значне зростання обсягів роздільно зібраних побутових відходів спостерігається у Голосіївському, Дніпровському, Солом'янському та Шевченківському районах міста.

"На першому етапі введення роздільного збору побутових відходів міська влада фінансово буде стимулювати двірників для того, щоб вони контролювали процес роздільного викидання киянами сміття у відповідні контейнери. Більше того, ми активізуємо інформаційно-просвітницьку роботу, починаючи з уроків у дитячих садках і до розміщення соціальної реклами в метрополітені", - додав Мазурчак.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua