0 800 307 555
0 800 307 555

В Кіровоградській області притягли до відповідальності 26 податківців


В Кіровоградській області притягли до відповідальності 26 податківців

З початку року органами прокуратури Кіровоградської області при здійсненні нагляду за дотриманням податкового законодавства порушено 8 кримінальних справ, до відповідальності притягнуто 26 податківців.

Про це кореспонденту УНІАН повідомили в прес-службі прокуратури області.

Також внесено 68 документів прокурорського реагування, за якими відшкодовано 4,1 млн. грн.

Встановлено кримінальні факти опису та продажу майна, що перебуває у податковій заставі. Зокрема, прокуратурою Олександрії порушено кримінальну справу стосовно посадових осіб місцевої ОДПІ за фактом службової недбалості під час реалізації заставного майна державної холдингової компанії "Олександріявугілля". Збиток становить близько 150 тис. грн.

Виявлено і факти порушень кримінального характеру в діяльності суб'єктів господарювання при сплаті податків. Прокурором Маловисківського району порушено кримінальну справу стосовно виконавчого директора приватної структури. Зловживаючи службовим становищем і навмисно не виконуючи рішень суду, посадова особа привласнила понад 100 тис. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua