0 800 307 555
0 800 307 555

Терміти з'їли понад 200 тис. доларів в індійському банку


Терміти з'їли понад 200 тис. доларів в індійському банку

Терміти з'їли в провінційному відділенні найбільшого індійського держбанку 10 млн рупій (близько 225 тис. доларів), повідомив РИА Новости заступник голови поліції округу Барабанкі (штат Уттар-Прадеш) Винай Чандра.

Незвичайний випадок стався у відділенні State Bank of India у містечку Фатехпур, розташованому приблизно в 50 кілометрах від столиці цього штату міста Лакнау. "Службовці банку зберігали нові купюри у вогнетривкій шафі. Гроші поклали три-чотири місяці тому, і відтоді в шафу ніхто не заглядав. Ймовірно, туди проникла волога, інакше б терміти не почали б їсти папір", - сказав представник поліції.

За його словами, основна маса купюр з'їдена не повністю, а надкушена. "Гроші пошкоджені, але номери залишилися, тому їх можна буде обміняти на нові. Адміністрація банку обговорює з Резервним банком Індії обмін цих купюр на нові", - сказав співрозмовник агентства.

Проведена поліцією перевірка не підтвердила версію про спробу приховати розкрадання, оскільки слідів злочину виявлено не було. "Ми маємо справу з халатністю, неналежним зберіганням грошей, і керівництву банку доведеться виявити винних у халатності службовців", - сказав Чандра.

State Bank of India (SBI) - перший комерційний банк індійського субконтиненту. Він був заснований англійцями в 1806 році як Bank of Calcutta. У 1921 році був об'єднаний з Bank of Bombey і Bank of Madras і отримав назву Imperial Bank of India. У 1955 році він був націоналізований і перейменований в SBI. Розмір активів банку оцінюється приблизно в 225 млрд доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua