0 800 307 555
0 800 307 555

Кількість первинних заявок на допомогу з безробіття в США скоротилася на 13 тис.


Кількість первинних заявок на допомогу з безробіття в США скоротилася на 13 тис.

Кількість первинних заявок на допомогу з безробіття в США за тиждень, що завершився 16 квітня, скоротилася на 13 тис., склавши 403 тис., повідомляє Міністерство праці США. Таким чином, дані виявилися гіршими за прогнози: аналітики чекали на значення показника за минулий тиждень на позначці в 390 тис. Кількість первинних заявок за тиждень, що завершився 9 квітня, була переглянута у бік підвищення - до 416 тис. з 412 тис.

Середня кількість первинних заявок за чотири тижні, що завершилися 16 квітня, зросла на 2,25 тис. в порівнянні з переглянутим аналогічним показником тижневої давності і склала 399 тис.

Кількість одержують допомогу з безробіття за тиждень, що завершився 9 квітня, склала 3695 тисяч чоловік, що на 7 тис. нижче за переглянутий показник попереднього тижня.

Кількість первинних заявок на допомогу з безробіття (Initial Jobless Claims) публікується щотижня Міністерством праці США. Показник відображає кількість людей, які вперше звернулися за допомогою протягом звітного тижня. Одночасно виходять дані за кількістю осіб, які отримують допомогу.

Обидва індикатори відображають динаміку на ринку праці і часто переглядаються, надаючи помірний вплив на ринок. Тижневі значення первинних заявок вкрай волатильні, тому багато аналітиків вважають за краще відстежувати динаміку середнього за чотири тижні показника.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua