Кримська РД банку "Аваль" проводить конкурс на кращий інвестиційно-іноваційний проект довгострокового кредитування


Кримська республіканська дирекція акціонерного поштово-пенсійного банку «Аваль» проводить конкурс на кращий інвестиційно-іноваційний проект довгострокового кредитування на реконструкцію та будівництво основних виробничих фондів. Про це повідомила прес-служба з посиланням на Кримську РД.

За інформацією дирекції, три інвестиційно-іноваційних проекти, що будуть визнані кращими за підсумками конкурсу, будуть профінансовані банком «Аваль» за зниженою процентною ставкою: перший — на 3 проц. (порівнянj з поточною ринковою), другий — на 2 проц. і третій — на 1 проц.

Термін кредитування при цьому складе до 5 років. Сума кредиту може коливатися від 1 млн. грн. (чи еквівалент в іноземній валюті) до 10 млн. грн. (чи еквівалент в іноземній валюті). Мінімальний коефіцієнт заставного забезпечення повинен досягати 1:1,75.

Інші проекти, що були подані на конкурс та пройшли експертизу, будуть профінансовані на аналогічних умовах, але за ринковою процентною ставкою за користування кредитними ресурсами.

Взяти участь у конкурсі можуть підприємства, частка державної власності в яких не перевищує 25 проц., а частка власного капіталу в сумарних пасивах підприємства досягає 30 проц. При цьому фінансова історія підприємства повинна складати не менше 1 року. Крім того, згідно з умовами, на конкурс приймаються проекти, обсяг власного фінансування яких складає не менше 30 проц. (у тому числі оборотними й основними засобами).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua