0 800 307 555
0 800 307 555

Бойко: Процес приватизації НАК "Нафтогаз" буде тривалим


Бойко: Процес приватизації НАК "Нафтогаз" буде тривалим

Процес приватизації НАК "Нафтогаз" буде тривалим. Про це на міжнародній конференції з видобутку нетрадиційного газу заявив міністр палива і енергетики Юрій Бойко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Нафтогазова галузь потребує суттєвого залучення приватизаційних коштів інвесторів. З цього приводу є принципове рішення Президента про часткову реалізації "Нафтогазу України", приватизації його через міжнародні фондові інститути, через фондові біржі. Я думаю, що це буде досить довгий процес, але те, що ми йдемо цим шляхом, показує інвесторам прозорість нашого приватизаційного процесу", - сказав Бойко.

Нагадаємо, що, за словами Президента, необхідно залучити кошти на зовнішніх і внутрішніх ринках для забезпечення фінансової стабілізації НАК "Нафтогаз України" і реалізації інвестиційних проектів компанії, створити на її базі прозору та ефективну вертикально інтегровану компанію, і для цього, можливо, необхідно продати на міжнародних біржах певну частину акцій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua