Експерти: Золото дорожчає на тлі здешевлення долара


Експерти: Золото дорожчає на тлі здешевлення долара

Котирування золота на Товарній біржі Нью-Йорка COMEX в середу продовжили зростання, подолавши позначку 1500 дол./тр.унція. Про це йдеться в аналітичному огляді компанії X-Trade Brokers Ukraine.

Максимальна ціна операції з активним ф'ючерсом на золото (червень) склала 1504,07 дол./тр.унція, і цей ціновий рівень є новим історичним максимумом для термінового ринку золота. Ціна ф'ючерсного золота з початку поточного тижня виросла на 41,5 дол (2,8%).

На готівковому ринку дорогоцінних металів попит на золото також зберігається на високому рівні. Так звані "ранкові" ціни на ринку дорогоцінних металів в Лондоні склали 1505,00 дол./тр.унція проти "вечірніх" 1490,50 дол./тр.унція в ході торгової сесії у вівторок.

Зростанню цін на золото, як відзначають експерти X-Trade Brokers Ukraine, сприяє ослаблення курсу долара після пониження прогнозу інвестиційного рейтингу США Standard Poor's. Інвестори прогнозують зниження кредитного рейтингу США у наступні кілька років, що підвищить вартість кредитів. Відповідно вкладення в золото як альтернативи валюті, в тому числі долара, виглядає все більш привабливо.

Середня ціна продажу злитка золота номіналом в 100 грам в Україні станом на 20 квітня склала 38735.02 грн. (387.35 UAH за 1 гр.), що на 0.66% більше, ніж напередодні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Банківські метали
Все, що ми знаємо про:xDirect
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua