0 800 307 555
0 800 307 555

Золотовалютні резерви Мексики досягли історичного максимуму, перевищивши 124 млрд доларів


Золотовалютні резерви Мексики досягли історичного максимуму, перевищивши 124 млрд доларів

Золотовалютні резерви Мексики досягли свого історичного максимуму - 124,29 млрд доларів, що становить більше 10% від ВВП країни, йдеться в повідомленні Національного банку Мексики (Banco de Mexico), що надійшло у вівторок в РІА Новини. Тільки за минулий тиждень золотовалютні резерви країни збільшилися на 1,141 млрд доларів за рахунок високих цін на нафту.

Разом з тим міністр фінансів Мексики Ернесто Кордеро (Ernesto Cordero) вважає, що стійке зростання цін на нафту на світовому ринку представляє велику небезпеку для економіки країни. Це пояснюється великою економічною залежністю Мексики від США, коли понад 80% мексиканського експорту доводиться на північного сусіда. Зростання цін на нафту несе загрозу виходу з кризи економіки Мексики, оскільки збільшує собівартість товарів і робить їх неконкурентоспроможними на світовому ринку.

За останні п'ять місяців національна валюта Мексики по відношенню до американського долара зміцнилася більш ніж на 10%. Якщо наприкінці минулого року за один американський долар давали 12,8 мексиканських песо, то зараз - 11,8.

Надходження від продажу нафти посідають перше місце в бюджеті країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua