0 800 307 555
0 800 307 555

S&P може знизити рейтинг США протягом наступних 3 місяців


S&P може знизити рейтинг США протягом наступних 3 місяців

Рейтингове агентство Standard & Poor's може знизити кредитні рейтинги США протягом наступних трьох місяців, і це призведе до масштабного продажу долара інвесторами по всьому світу, прогнозує Sumitomo Mitsui Banking Corp.

Рішення S&P про зниження прогнозу з довгострокових рейтингів США зі "стабільного" до "негативного", про яке було оголошено в понеділок, "є прелюдією до погіршення рейтингу", вважає головний аналітик третьої за величиною фінансової групи Японії Дайсуке Уено.

"Подібний прояв бюджетних проблем як ахіллесової п'яти США є значною подією", - цитує доповідь Д. Уено агентство Bloomberg. Sumitomo Mitsui вважає зниження рейтингу передбачуваним і обґрунтованим кроком.

Експерти S&P підтвердили довгостроковий і короткостроковий рейтинги США на рівні "ААА/А-1+", відзначивши при цьому, що, хоча з початку поточної кризи пройшло вже більше двох років, американський уряд все ще не має ні чіткого, підтриманого обома партіями плану вирішення бюджетних проблем, ні спільної стратегії бюджетної консолідації на довгострокову перспективу.

"Ми вважаємо, що існує серйозний ризик того, що американські політики можуть не досягти угоди щодо бюджетної консолідації в середньо-і довгостроковій перспективі до 2013 року, - наголошувалося в повідомленні S&P. ​​- Якщо такої угоди не буде досягнуто і конкретні кроки не почнуться до того часу, це, на нашу думку, зробить бюджетні позиції США значно слабшими, ніж у інших країн з рейтингом "ААА".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua