0 800 307 555
0 800 307 555

Міров: ЄБРР очікує на завершення в 2015 р. всіх робіт з чорнобильських програм


Міров: ЄБРР очікує на завершення в 2015 р. всіх робіт з чорнобильських програм

В Європейському банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) розраховують, що проекти зі зведення нового конфайнмента на Чорнобильській АЕС і сховища відпрацьованого ядерного палива, які фінансуються донорами, будуть завершені в 2015 році.

"ЄБРР і його керівництво націлене на виконання такого видатного завдання, і ми очікуємо на завершення в 2015 році всіх робіт, тобто через чотири роки, щоб народ в Україні та за її межами відчував себе в безпеці", - сказав президент ЄБРР Томас Міров (Thomas Mirow) на брифінгу після донорської конференції Чорнобильського фонду "Укриття" та Рахунку ядерної безпеки в Києві у вівторок.

В свою чергу прем'єр-міністр Франції Франсуа Фійон висловив вдячність країнам-донорам, і висловив упевненість в тому, що "країни, які ще не готові назвати суму допомоги, ці країни висловили на словах свою готовність в майбутньому продовжувати таку співпрацю і зробити відповідні внески".

"Я вважаю, що після перерахунку EUR550 млн - це мінімальна необхідна сума", - сказав глава французького уряду на брифінгу в Києві.

"Що стосується додаткового внеску від ЄБРР, то я хочу висловити готовність знову зібратися за круглим столом і замкнути коло, щоб роботи, намічені на 2015 рік, були успішними", - підкреслив Фійон.

Україна і Франція були ініціаторами донорської конференції, яка проходить в Києві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua