0 800 307 555
0 800 307 555

Китай профінансує кільцеву дорогу навколо Києва


Китай профінансує кільцеву дорогу навколо Києва

України домовилася з Китаєм про залучення 2 мільярдів доларів на будівництво другої кільцевої дороги навколо Києва. Про це заявили в Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами.

"Підписання цієї угоди є знаковою подією, оскільки відкриває Україні двері до фінансування інших національних проектів, про що був підписаний меморандум на загальну суму 10 мільярдів доларів. Ці кошти не вимагають обов'язкових державних гарантій", - підкреслив голова агентства Владислав Каськів.

Відповідну угоду між Експортно-імпортним банком Китаю та українською стороною було підписано 18 квітня.

Україна також домовилася з Китаєм про залучення 372 мільйонів доларів на будівництво залізниці між аеропортом "Бориспіль" та Києвом.

Як повідомлялося, прем'єр Микола Азаров спрогнозував початок будівництва другої кільцевої дороги навколо Києва в 2011 році.

Він також заявив, що Україна має намір перейняти досвід Шанхая у будівництві доріг.

Довжина проектованої дороги складає 213 км. На її трасі розташовано вісім мостів, в тому числі два через Дніпро, 28 дворівневих транспортних розв'язок і 78 шляхопроводів

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua