0 800 307 555
0 800 307 555

Колесніков: Кількість туристів у Криму до 2014-2015 рр. має скласти 20 млн на рік


Колесніков: Кількість туристів у Криму до 2014-2015 рр. має скласти 20 млн на рік

На Західному узбережжі Криму до 2014-2015 років планується створити курорт міжнародного рівня. До цього часу кількість туристів, що приїжджають до Криму, повинна скласти 20 млн осіб на рік. Про це повідомив віце-прем'єр - міністр інфраструктури України Борис Колесніков під час робочої поїздки по Західному Криму 18 квітня, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми вивчили уважно південне узбережжя, землю там розтягнули, проблемно створювати великі проекти. Тут, на західному узбережжі, ми хочемо створити проект, якщо проводити аналогії, то це ближче до Анталії. Проект на сто готелів, на кілька тисяч гектар, із розважальною зоною, міжнародним аеропортом", - зазначив Колесніков.

Він зазначив, що завдання цього проекту - збільшення за 10 років кількості відпочиваючих в Криму з 6 до 20 млн осіб.

За словами віце-прем'єра, для цього Міністерство інфраструктури спільно з кримським урядом із залученням іноземних фахівців розробить майстер-план. "Проведемо мережі, побудуємо новий міжнародний аеропорт, готельний і розважальний комплекси", - сказав Колесніков. При цьому віце-прем'єр пообіцяв, що інвестори отримають податкові преференції. Колесніков підкреслив, що Україна до закінчення чемпіонату Європи - Євро-2012, поки не виконає всі зобов'язання, не зможе вкладати кошти в даний проект.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua