0 800 307 555
0 800 307 555

СБ: Приєднання України до EITI дозволить залучити більше інвесторів


СБ: Приєднання України до EITI дозволить залучити більше інвесторів

Приєднання України до Ініціативи прозорості видобувних галузей (EITI) дозволить державі залучити більшу кількість серйозних інвесторів. Таку думку висловив в інтерв'ю газеті "Дзеркало тижня. Україна" директор Світового банку (СБ) по Україні, Білорусії, Молдові Мартін Райзер.

"EITI - це тристороннє партнерство бізнесу, уряду та громадянського суспільства... Бізнес зацікавлений у EITI, він цю ініціативу підтримує, оскільки хоче прозорості, а адже прозорість означає безпеку... Якщо ж ваш контракт прозорий і конкурентний, то громадянське суспільство може спостерігати за вашим внеском до бюджету, і несподівано ви отримуєте однодумців серед громадян країни.

Тоді це вже не бізнес проти людей, а бізнес для людей. І для більшості підприємців це величезні переваги", - відзначив Райзер.

За його словами, для уряду це вигідно, оскільки дозволяє залучити більшу кількість інвесторів, причому серйозних. Також в контексті вкрай низьких міжнародних рейтингів України в боротьбі з корупцією і в прозорості, на думку Райзера, це хороший спосіб продемонструвати спроби поліпшити ситуацію. "Я вважаю, що ці аргументи настільки сильні, що ми побачимо прогрес по EITI в Україні - це те, що ми дуже вітаємо, і я вважаю, що це відбудеться", - заявив Райзер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua