0 800 307 555
0 800 307 555

Помер найстаріший житель Землі


Помер найстаріший житель Землі

У США у віці 114 років помер Уолтер Брюнінг - найстаріша людина на планеті, чиє довгожительство зафіксовано офіційним сертифікатом, повідомляє BBC з посиланням на Associated Press.

Брюнінг, який все життя пропрацював клерком в залізничній компанії, помер від природних причин в лікарні у Грейт-Фолс.

В останні роки він жив у Монтані і говорив, що найбільше хотів би, щоб завершилися сучасні війни - в Іраку і Афганістані.

За словами Брюнінга, своїм міцним здоров'ям і довголіттям він зобов'язаний суворому режиму харчування: два рази на день.

"Скільки людей у цій країні говорять, що не можуть скинути вагу? - запитав він в інтерв'ю агентству Associated Press у жовтні минулого року. - Я кажу цим людям, візьміться за дієту. Ви побачите, що відразу набудете гарної фізичної форми і будете відчувати себе добре".

З 1980 він жив у будинку престарілих. Його дружина, Агнесс Тукі, з якою він прожив 35 років, померла в 1957 р. Дітей у них не було. "Нам було дуже добре разом, - згадував Брюнін. - Вона, скажу я вам, не любила витрачати гроші".

Брюнінг пам'ятав, як дід розповідав йому, трирічному малюку, про криваву різанину під час Громадянської війни в США в 1860-х роках.

Говорячи про смерть і кінцівку буття, Брюнінг зауважив в інтерв'ю: "Всі ми колись помремо. Деякі люди бояться смерті. Ніколи не бійтеся вмирати. Тому що ви народилися, щоб померти".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Архiви:2012 2011 2010
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua