0 800 307 555
0 800 307 555

Підприємства Toyota в Японії будуть працювати наполовину потужностей до початку червня


Підприємства Toyota в Японії будуть працювати наполовину потужностей до початку червня

Автомобільні заводи Toyota Motor Corp (TMC) у Японії будуть працювати на 50% потужностей з 10 травня по 3 червня, повідомила компанія.

Toyota планує на початку червня оцінити ситуацію з постачальниками та іншими компаніями та прийняти рішення про подальше завантаження потужностей.

Компанія приносить вибачення покупцям за неспроможність випустити частину замовлених автомобілів через обмеження поставок компонентів, викликаних стихійним лихом в Японії в березні 2011 року, йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що з кінця квітня до початку травня компанія призупинила роботу на низці європейських заводів через брак компонентів, в тому числі у Великобританії, Польщі, Франції та Туреччині.

Toyota Motor Corp. була змушена відкласти відвантаження понад 500 тис. автомобілів у Японії через брак комплектуючих та електроенергії після землетрусу в березні 2011 року.

Також повідомлялося, що компанія не зможе випустити близько 35 тис. автомобілів на 13 підприємствах, розташованих у Північній Америці, через брак компонентів, що поставляються з Японії. Виробництво на заводах у США, Канаді та Мексиці буде тимчасово припинено 15, 18, 21, 22 і 25 квітня.

За підсумками 2010 року японські заводи Toyota виробили 3,28 млн машин. До 2015 року Toyota розраховує продавати 9 млн автомобілів на рік.

Завод компанії в Санкт-Петербурзі (випускає модель Camry) в даний час працює в звичайному режимі, і його зупинка не планується.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua